TMB 2021

2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006
DeltagereTop10Dag 1Dag 2Dag 3Dag 4Bedste BådStørste FiskNationskonkurrencePræmier

Deltagerliste/List of participants:

Antal/Number: 445
Opdateret/updated: 29.09 01:46:46
Start Nr./No.
Team
Skipper
By/City
Nation
100
Juliane
Erik B. Larsen
Jægerspris
Danmark
101
Drago
Peter Søbygge
Sorø
Danmark
102
Lowrance Finland
Anssi Lehtinen
Riihimaki
Finland/Suomi
103
Team Qvarken
Joakim Norrgård
Vörå
Finland/Suomi
104
Tuusulanjärven Merilohen Uistelijat
Markku Kaikkonen
Tuusula
Finland/Suomi
105
Shark / Raymarine Finland
Marko Airola
Lahti
Finland/Suomi
106
Striker
Gordon Poppe
Hamburg
Tyskland/Deutschland
107
Milou
Jan Brochmann
Allinge
Danmark
108
MIETKA III
Dariusz Krakowiak
Kolobrzeg
Polen/Polska
109
Team Jackpot
Mika Kärkkäinen
Ristiina
Finland/Suomi
110
Lucky Lady
Frank Daugaard
Køge
Danmark
111
Houdini
Claus Sørensen
Frederikshavn
Danmark
112
Garmin/Maranello Fishing Team
Matti Piironen
Orimattila
Finland/Suomi
113
Albatros
Hubert Zeuner
Oerlinghausen
Tyskland/Deutschland
114
Wildwater Verona
Per Sjøstrøm
Rønne
Danmark
115
Det Falske Sted
Morten Rasmussen
Mern
Danmark
116
Satunnaiset Saaliit 1
Pauli Kolsi
Chicago
United States
117
team tk marine nordstjernen
Thomas Kock Andersen
Frederiksværk
Danmark
118
Team Mojo
Ronnie Jørgensen
Alstrup
Danmark
119
Beluga
Timo Wagner
Hamburg
Tyskland/Deutschland
120
Vicky
Johnny Daugaard
Vojens
Danmark
121
Team Passion
Johnny Andersen
Risskov
Danmark
122
Team kosten
Michael Eriksen
Frederiksberg
Danmark
123
Venus
Thomas Nylander
Korsør
Danmark
124
Katrine
Tommy Larsen
Nexø
Danmark
125
Fru Rasmussen
Bjarne Rasmussen
Vemmelev
Danmark
126
Eisvogel
Tibor Hargitai
Solingen
Tyskland/Deutschland
127
Emma
Jesper Lodberg
Åkirkeby
Danmark
128
Lærken
Jens Ipsen
Svaneke
Danmark
129
Team Garmin 1
Flemming Snowman
Rønne
Danmark
130
HAWI DETOX MARINERO
Henryk Wilkocki
Szczecin
Polen/Polska
131
Jaws
Peder Elberg
Græsted
Danmark
132
Team Bjørnebanden
Michael Wortmann
Spøttrup
Danmark
133
Team Bøjden
Lasse Funder
Faaborg
Danmark
134
Splid og spetakel
Andy Nielsen
Aarup
Danmark
135
Wilma
Simon Christensen
Roenne
Danmark
136
Seaboat
Morten Hinrichsen
Humlebæk
Danmark
137
Team Borti´n
Paal Rustad
Solbergelva
Norge
138
Trolling Team Wolfpack
Jan Krohn
Bargteheide
Tyskland/Deutschland
139
Jurai.lt
Edvinas Izokaitis
Kaunas
Lithuania
140
Team Syncro/Hansen
Atle Børke
Fenstad
Norge
141
Bonanza
Ossi Hänninen
Suomi
Finland/Suomi
142
Falkor
Claus Sigsgaard
Kastrup
Danmark
143
Baron
Søren Dalberg-Pedersen
Allinge
Danmark
144
Team Dior
Steen Sørensen
Sjællands Odde
Danmark
145
Bissen
Benni Petersen
Nakskov
Danmark
146
Team Pernille
Søren Clement Nielsen
Asnæs
Danmark
147
Miss Quick
Henrik Hansen
Asnæs
Danmark
148
Team Fru Lind
Henrik Lind
Rønne
Danmark
149
Team Lima
Linda Jessen
Skibby
Danmark
150
Ålen
Rene Höyer Larsen
Gadstrup
Danmark
151
Traumschiffer
Stefan Gnefkow
Rostock
Tyskland/Deutschland
152
Frida
Martin Schousboe
Aalborg
Danmark
153
stavski
Jonas Stavski
Nordborg
Danmark
154
LT-15194
Algirdas Prochorskis
Kaunas
Lithuania
155
Jopi
John Rasmussen
Havdrup
Danmark
156
Team decibel
Matias Gram
Søborg
Danmark
157
Pereo
Rene Olsen
St. Fuglede
Danmark
158
Martha
Nils Wang
København Ø
Danmark
159
Arcturus
Lutz Arnolds
Lentföhrden
Tyskland/Deutschland
160
Team Eriksen
Lars Eriksen
Langeswkov
Danmark
161
Team Ramses
Lars Hansen
Regstrup
Danmark
162
Ryds 600
Andreas Karlsson
Bromölla
Sverige
163
Kutter Else
Nick Hansen
Klemensker
Danmark
164
Maja Joe
Kjeld Poulsen
Svaneke
Danmark
165
Team Ängelholm
Jonas Krämer Persson
Ängelholm
Sverige
166
Team Fly Fish
Brian Hansen
Dragør
Danmark
167
Sofia
Thomas Christensen
Skælskør
Danmark
168
Trigla Lucerna
Thomas Jensen
Nexø
Danmark
169
Løtan
Mikael Jørgensen
Tårnby
Danmark
170
Team Trollerik
Henrik Antoniussen
nordborg
Danmark
171
Team Filippa
Brian Bayer
Esbjerg Ø
Danmark
172
Team Kok’s
Jesper Larsen
Nyborg
Danmark
173
MikMak
Frederik Boisen Fritz-Rasmussen
København V
Danmark
174
Titanium
Ralph Arndt
Lübeck
Tyskland/Deutschland
175
Pølsevognen
John Enggaard Kinnerup
Holmegaard
Danmark
176
DZIGI
Harri Malmberg
Hämeenlinna
Finland/Suomi
177
Team Nybølle
Jesper Brauer Petersen
Smørum
Danmark
178
Team Lund
Knud Lund
Søborg
Danmark
179
Ryds 610
Karsten Grøndahl Andersen
Kastrup
Danmark
180
Team Bregne
Heino Strauss
Roskilde
Danmark
181
TEAM AHAB
Christian Parchmann
Neu Wulmstorf
Tyskland/Deutschland
182
GARMIN SWEDEN
Per Karlsson
Bromölla
Sverige
183
SUNRIDER
Hans Henrik Reinewald
Rønne
Danmark
184
TEAM NO FISH
Johnny Høgli
Dal
Norge
185
Me2
Daniel Ballegaard
Stege
Danmark
186
Stabicraft/Garmin
Ove Johansson
Skövde
Sverige
187
Team karlsen Humminbird Pro Guide
Lasse Karlsen
Padborg
Danmark
188
Isabella
Peter Jakobsen
Greve
Danmark
189
Team Wendy
Torben Nielsen
Jerslev
Danmark
190
Team Mannik
Martin Mannik
Ishøj
Danmark
191
team poulsen
Kim Poulsen
Hirtshals
Danmark
192
team pip
Kim Hansen
Augustenborg
Danmark
193
ALBATROS TEAM
Mariusz Nagadowski
Szczytno
Polen/Polska
194
søløven
Johnny Nielsen
Neksø
Danmark
195
Team Sandholms Bilservice
Dan Zachrisson
Töreboda
Sverige
196
Stengade
Per Stengade
Brøndby st.
Danmark
197
Team m-banden
Michael Jørgensen
Guldborg
Danmark
198
Team Tut
Thurigt Wimmelmann
Haslev
Danmark
199
Decibel 2
Morten Gram
Søborg
Danmark
200
Ørnen
Sander Jakobsen
Løsning
Danmark
201
Uldall
Kennet Madsen
Gilleleje
Danmark
202
Wendy
Bill Endersen
Frederikssund
Danmark
203
Bebs
Jonas Andersen
Virum
Danmark
204
Nora / Rhino Trolling Team
Ask Futtrup
Grested
Danmark
205
Team BOWI
Henrik Winther
Gråsten
Danmark
206
Rusti
Stig Pedersen
Gudhjem
Danmark
207
Dragon Fly
Bill R. Hansen
Allinge
Danmark
208
Team Olsen / Christine
Bernt Olsen
Ballerup
Danmark
209
Fraja
Jens Jensen
Gudhjem
Danmark
210
BLIK BORNHOLM
Søren Blik
Rønne
Danmark
211
TEAM MP
Michael Jørgensen
Odense sv
Danmark
212
Team Aubo
Henning Brodersen
Tønder
Danmark
213
Team Jolly
Peter Sarup
Hedehusene
Danmark
214
Team Pilgaard
Peder Pilgaard
Nordborg
Danmark
215
Freja
Ole Worm
Dalmose
Danmark
216
MaLu
Anders Trost
Kalundborg
Danmark
217
Black Marlin
Morten Jakobsen
Odense NV
Danmark
218
Team Knold
Niels Andersen
Hvidesande
Danmark
219
Team Butcher
Henning Nielsen
Ballerup
Danmark
220
Emmas
Brian Sanvig
København S
Danmark
221
+60
Finn Klement
Nykøbing SJ
Danmark
222
Isfuglen
Hans Munk
Kalundborg
Danmark
223
Team såhugdog
John Jensen
Jyllinge
Danmark
224
Blue Marlin
Lars Simonsen
Sunds
Danmark
225
Vertigo/SIMRAD Prostaff
Thomas Christensen
Silkeborg
Danmark
226
Pajato
Petra Bachmann
Wiek
Tyskland/Deutschland
227
Team Njord Portal
Kim TN Moesby
Frederiksberg C
Danmark
228
Salar
Allan Nørgaard
Smørum
Danmark
229
TEAM KAITAO
Marcus Oldörp
Lübeck
Tyskland/Deutschland
230
DOGGA
Allan Jensen
Allinge
Danmark
231
4reel/Rhino Trolling Team
Peter Cernold
Åkersberga
Sverige
232
Sea Hunters
Julius Beniusis
Kvistgård
Lithuania
233
Team BIBS
Michael Jensen
Hillerød
Danmark
234
Lille Kaj
Jesper Kyed
Jyllinge
Danmark
235
Pauli
Dirk Wrobel
Güster
Tyskland/Deutschland
236
Svesken
Bjarne Bønne Kristensen
Helsingør
Danmark
237
Musse
Morten Glybeck
Gilleleje
Danmark
238
Team Tia
Patrik Bramfors
Horred
Sverige
239
Nitize Abel Fishing
Johan Abelsson
Sankt Olof
Sverige
240
Team Smut
Allan Mortensen
Herfølge
Danmark
241
Anna 2
Patrick Mortensen
Allinge
Danmark
242
Team Fredrikstad Trolling
Kent A. Nilsen
Gamle Fredrikstad
Norge
243
Explorer/Rhino Trolling Team
Stefan Stoltenberg
Passade
Tyskland/Deutschland
244
DRYADEN
John L. Christensen
Klemensker
Danmark
245
Team Stabicraft Denmark
Jacob Søholm
Randers
Danmark
246
Lachs Reloaded
Jan Unterberg
Escheburg
Tyskland/Deutschland
247
Team Gipro
Roger Lönnberg
Hyltebruk
Sverige
248
Salmon
Jacek Modrzejewski
Ostrowiec Swietokrzyski
Polen
249
Kirby
Rade Brodic
Motala
Sverige
250
Team TAZ
Kim Mortensen
Køge
Danmark
251
Team Helle
Hans-Henrik Pedersen
Rude
Danmark
252
Teram MicMag
Michael Fredensborg Schultz
Padborg
Danmark
253
Team Doffen
Tormod Heggelund
Brumunddal
Norge
254
Team crom
Jerry Kromolicki
Bjärnum
Sverige
255
Team Techno Troll
Nils Andre Eigeland
Grimstad
Norge
256
Kjøddtynjan
Finn Andersen
Rønne
Danmark
257
AGNES
Per Nielsen
Nexø
Danmark
258
SANAAL
Erik Hansen
Nexø
Danmark
259
Juni
Claus Ortvald
Græsted
Danmark
260
Blue Orca
Malte Haumersen
Hamburg
Tyskland
261
Team løgn
Jacob Aasgaard
Nyborg
Danmark
262
Trolling
Hans Georg Jørgensen
Hasle
Danmark
263
Osaka
Ole Martens
Hamburg
Tyskland/Deutschland
264
Team Trold
Martin Brøsch
Grevinge
Danmark
265
Bamse
Niels Erik Rasmussen
Slagelse
Danmark
266
AB HAVFRUEN
Bo Kim Wismann Jørgensen
København SV
Danmark
267
JUKA
Søren Arnvig Andersen
Svendborg
Danmark
268
Snehvide/Raymarine
Søren Vejsager
Næstved
Danmark
269
Team Piggarna
Mikael Eriksson
Gimo
Sverige
270
VITUS TEAM
Vytautas Rudminas
Espergærde
Danmark
271
Fisken
Torben Højrup
Esbjerg v
Danmark
272
mclay 751
Kent Björk
Anneberg
Sverige
273
Team Sardinen
Kim Ejlersen
Svebølle
Danmark
274
Cleared Hot
Daniel Abelsson
Ronneby
Sverige
275
SEA BREAKER
Tomas Devulis
Fredensborg
Danmark
276
Emma
Per Christensen
Kastrup
Danmark
277
nadia
Jesper Røygaard
Ringsted
Danmark
278
Team Gladsax/Wildwater
Andreas Ander
Stockholm
Sverige
279
Fred-Hvile
Brian Andersen
Nexø
Danmark
280
Lady Bucket
Lars Munk Meincke
Rønne
Danmark
281
JoGi
John Thomsen
Augustenborg
Danmark
282
nissaryd/bluebird
Magnus Hagman
Hyltebruk
Sverige
283
SVANEN MIKASOLUTIONS
Helge Dreesen
Timmendorfer Strand
Tyskland/Deutschland
284
Team Walker/Axel/Kaa
Leif Andersson
LIdköping
Sverige
285
Eastside 2
Kim Finne
Aakirkeby
Danmark
286
Team CAMYTI/SUZUKI- Abu Garcia
Peter Johansson
Sölvesborg
Sverige
287
ROCAD
Bassam Rammaha
Væløse
Danmark
288
Team F. jolle
Maks Jensen
Jyllinge
Danmark
289
Queen Lizzy
Christian Matschofsky
Ishøj
Danmark
290
Off duty
Rene Jensen
Hemmet
Danmark
291
Team Tiger
Jonas Lauritsen
Lunderskov
Danmark
292
Spjætten
Jesper Lüchow
Brovst
Danmark
293
Team Bjørnen
Lars Heerwagen
Kastrup
Danmark
294
Lille B
Jan Frederiksen
Regstrup
Danmark
295
Bella Maria
Flemming Andersen
Helsinge
Danmark
296
Team TV1
Valde Sørensen
Strøby
Danmark
297
Uttern
Magnus Johansson
Bankeryd
Sverige
298
thiller
Jesper Thil Jensen
Borup
Danmark
299
Team Mjølner
Bjarne Eduard
Espergærde
Danmark
300
TEAM VINDFELDT
Michael Vindfeldt
Ishøj
Danmark
301
MAC
Morten Kunz
Broby
Danmark
302
Team Gullfisken
Erling Eventstuen
Rendalen
Norge
303
Cille
Søren Seneca
Kalundborg
Danmark
304
Baktus/Rhino Trolling Team
Kenneth Bang
Præstø
Danmark
305
Campion
Christoffer Ehrenberg
Jægerspris
Danmark
306
Satunnaiset Saaliit 2/ Simrad Finland
Sami Heiskanen
Malmgård
Finland/Suomi
307
Team Räkan
Alexander Kuusijärvi
Strömsnäsbruk
Sverige
308
Barcardi
Michael Jensen
Odense NØ
Danmark
309
Wildwater proliner
Poul Stadler
Allinge
Danmark
310
Team Blega
Aslak Brækken
Fevik
Norge
311
Julle
Michael Madsen
Skælskør
Danmark
312
Titro
Lejf Kofod Pedersen
Nexø
Danmark
313
Hagberg
Mikael Hagberg
Traryd
Sverige
314
Team Orginal
Joona Partanen
Parikkala
Finland/Suomi
315
Sjøbergs havfruer (Emma)
Søren Sjøberg
Rønne
Danmark
316
Team Bärshammer
Lars erik Silverhelm Hansen
Väjern
Sverige
317
baljan
Christian Larsen
Åkirkeby
Danmark
318
Laura af Nivå
Per Koch
Nivå
Danmark
319
Fru. Majbritt
Majbritt Bonde
Hvidovre
Danmark
320
Team Tjørne-Raymarine
Bjarne Jensen
Præstø
Danmark
321
Wildwater Per
Per Lundberg
Åkersberga
Sverige
322
Fladen Fishing Pink Lady
Roberth Hellberg
Kungälv
Sverige
323
Finn Blue
Clemens Berndt
Ringsberg
Tyskland/Deutschland
324
Team Jenali
Stig Andersen
Næstved
Danmark
325
Team Malou
Nikolaj Jeppesen
Vig
Danmark
326
Team Bertan/Lowrance
Bernt-Ove Sandsjö
Tibro
Sverige
327
Jumi
Henrik Ejby
Rønne
Danmark
328
TEAM HUSTLER GARMIN
Henrik Jensen
Roskilde
Danmark
329
Team Barracuda
Flemming Jensen
Silkeborg
Danmark
330
Pia
Sven Nyholm
Odense
Danmark
331
Team Kamala
Allan Scheller
Greve
Danmark
332
Propell/Flaks
Tom Høgseth
Jessheim
Norge
333
Team Listo
Rene Tamsen
København
Danmark
334
Team Blubird
Brian Milkowski
Mern
Danmark
335
Team Poseidon
Steffen Sørensen
Rønne
Danmark
336
LT-12324
Robertas Gracholskis
Klaipeda
Lithuania
337
Mabelu
Aron Kjøller-Hansen
Østermarie
Danmark
338
Pjorten 1
Michael Amstrup
Kalundborg
Danmark
339
Trollingfischer
Jan Noack
Herzebrock
Tyskland/Deutschland
340
BronLeo team
Bronius Miezutavicius
Vilnius
Lithuania
341
Gordon
Ove Gordon Pedersen
Fredericia
Danmark
342
Hansi
Hans Erik Mortensen
Nexø
Danmark
343
Zeriøc
Michel Gullberg
Allinge
Danmark
344
Team Free-Time 2
Claus Jensen
Vrå
Danmark
345
Mie
Kalle Hansen
Glumsø
Danmark
346
Simone/SIMRAD Prostaff
Allan Nielsen
Kalundborg
Danmark
347
JOW JOW
William Gerner Hansen
Ølsted
Danmark
348
Erna
Kent Kudsk
Rødding
Danmark
349
SEARAY
Ulrik Nielsen
Allinge
Danmark
350
Engvang
Benny Knudsen
Gudhjem
Danmark
351
syålanden
Lars Prægel
Kastrup
Danmark
352
Missen3
Sune Nordberg
Kastrup
Danmark
353
Ryssby/SandaDinken
Henrik Petttersson
Ryssby
Sverige
354
no limet
Finn Christoffersen
Gudhjem
Danmark
355
murerbaljan
Kim Christiansen
Allinge
Danmark
356
Mare
Hans Wörmcke
Heist
Tyskland
357
Iku-Katot Trolling Team
Kari Kemppinen
Mikkeli
Finland/Suomi
358
GRÖSTORP SALMONHUNTERS
Martin Sethman
Simrishamn
Sverige
359
Team 85
Peter Barrdahl
Bromölla
Sverige
360
Charstine
Carsten Schou
Svaneke
Danmark
361
MiMaTi
Michael Hansen
Nimtofte
Danmark
362
Team Sallinge
Søren Jensen
Ringe
Danmark
363
Stella
Andrzej Zdun
Tarnòwka
Polen/Polska
364
c og c
Tom Clausen
Rønne
Danmark
365
blue marlin
Rene Pedersen
Ballerup
Danmark
366
Team Ray
Bo Pedersen
Ranum
Danmark
367
Samys
Egon Mortensen
Hasle
Danmark
368
JOKACA
Karl Heinz Steil
Hoppegarten
Tyskland/Deutschland
369
cooperkrogen
Arno Nielsen
Sakskøbing
Danmark
370
Team Biilmannn Raymarine Danmark
Henrik Biilmann
Viborg
Danmark
371
Bahrbund
Martin Bahr Larsen
Risskov
Danmark
372
SU`VI:T
Michael Gertz
Ullerslev
Danmark
373
Mjølner
Peter Mørkeberg Andersen
Frederiksværk
Danmark
374
88
Juha Riipinen
Paltamo
Finland/Suomi
375
Team SSBA
Jonas Eriksson
Skene
Sverige
376
Fløjten
Stefan Weiss Hansen
Snertinge
Danmark
377
Team Rejen
Flemming Barfoed
Horbelev
Danmark
378
Antares
Thomas Sturm
Wismar
Tyskland/Deutschland
379
Team Mjøsa
Johnny Nohr
Nes
Norge
380
Cosa Notra
Nicolai Jakobsen
Dronninglund
Danmark
381
Team Blue Marlin, Listed
Rico Hansen
Svaneke
Danmark
382
Julle
Juul Madsen
Østermarie
Danmark
383
Taem Lago
Håkan Lago
Gränna
Sverige
384
Olivia
Jørgen Raun-Jensen
Ringsted
Danmark
385
Team thorning
Lars Thorning
Slangerup
Danmark
386
Team Bus
Göran Möllerstedt
Askersund
Sverige
387
fiona
Michael Olsen
Jægerspris
Danmark
388
Team Rena
Tore Wernberg
Rena
Norge
389
Team Anne-Lise
John Bokær Hansen
Vig
Danmark
390
don olsen
Mikael Olsen
Svaneke
Danmark
391
Fru madsen
Jan Gnom Rasmussen
Nexø
Danmark
392
Lille Ly
Preben Braagaard
Horsens
Danmark
393
RACCOON
IReneusz Fiszer
Pyrzyce
Polen/Polska
394
Team Blixtsport
Ronny Brannstrom
Umea
Sverige
395
Team Laxhugget
Hans Gustafsson
Tingsryd
Sverige
396
Cookie
Michael Kvistholm
Solrød Strand
Danmark
397
Toki
Thomas Hjorth
Vojens
Danmark
398
Proxima Alfa
Kamil Kostecki
Jenin
Polen/Polska
399
MIT BÆST
Lasse Nielsen
Allinge
Danmark
400
Karnic
Bjørn Østgaard
Stabekk
Norge
401
Black Bird
Kim Nielsen
Svinninge
Danmark
402
Gry
Erling Petersen
Stege
Danmark
403
knups
Brian Anthony
Karise
Danmark
404
TEAM HONDA SHOPPEN
Peter Stick
Frederiksberg
Danmark
405
team wagner
Tommy Wagner
Maribo
Danmark
406
Bela
Lars Poulsen
Strøby
Danmark
407
Wildwater Lars
Lars Hedberg
Åkersberga
Sverige
408
Treenighed
Steen Grænge
Gentofte
Danmark
409
Kutteren
Niels Lodman
Odense SV
Danmark
410
Hjalte
Lars Mikkelsen
Roslev
Danmark
411
pia
Jan Nygård Pedersen
Gudhjem
Danmark
412
Team Bengan Boys
Fredrik Pettersson
Eskilstuna
Sverige
413
Puffin/Rhino Trolling Team
Andre Rothe
Stralsund
Tyskland/Deutschland
414
Team Bubbles
Filip Nielsen
Asker
Norge
415
Lachslusche
Boris Möhle
Dohren
Tyskland/Deutschland
416
Team Maja
Kasper Mauritzen
Gesten
Danmark
417
Moonshine Trolling
Jimmy Herold
Dianalund
Danmark
418
HUPE II
Alexander Rudiger
Jena
Tyskland
419
Team Pøl
Tommy Schink
Nordborg
Danmark
420
Rigmor
Olav Berntsen
Svaneke
Danmark
421
Team Timeout
Magnus Bleikvassfors
Løten
Norge
422
Team Kleis
Søren Kleis
Samsø
Danmark
423
miss renu
Brian Høgfeldt
Hasle
Danmark
424
Grevinden
Per Sebens
Strøby Egede
Danmark
425
SIF
Jan Wedbderg
Kalundborg
Danmark
426
KIMA II
Mads Ørum
Nexø
Danmark
427
" Chimpansen "
Andreas Friis Hansen
Hellerup
Danmark
428
GARMIN DANMARK
Ole Jessen
Allerød
Danmark
429
Team Nårje
Cato Pettersen
Råholt
Norge
430
Sukai
Bjarne W. Blomquist
Allinge
Danmark
431
LauNan
Martin Hansen
Rønne
Danmark
432
Stumpen
Kim Petersen
Grevinge
Danmark
433
Clinten
Carsten Hansen
Østermarie
Danmark
434
Team Wienke
Erik Wienke
Virum
Danmark
435
SA-Service
Claus Lander
Nexø
Danmark
436
Gammelrøv 2
Bent Poulsen
Ølstykke
Danmark
437
Lillefod
Preben Finne
Hasle
Danmark
438
Mazo
Wojciech Cieslak
Warszawa
Polen/Polska
439
Rødlok - trolling team - Raymarine Danmark
Rasmus Hachmann
Marstal
Danmark
440
Team TIARA
Bruno Zommers
Skärhamn
Sverige
441
Banditten
Carsten Bonde
Broby
Danmark
442
Trollingtreff
Kay Schmidt
Zarpen
Tyskland/Deutschland
443
TRITON
Uffe Hansen
Nexø
Danmark
444
Nong Noi
Jesper Rasmussen
Ølstykke
Danmark
445
elisabeth
Preben Bach Sørensen
Hadsund
Danmark
446
El Diablo
Finn Skovbjerg
Peru
Danmark
447
Team Roger
Roger Larsson
Båstad
Sverige
448
KINGFISHER
Marcin Ramutkowski
Rumia
Polen/Polska
449
Team Taimen
Seppo Kautto
Bromölla
Sverige
450
Team Holje
Jouko Nurmilampi
Olofström
Sverige
451
4 Tuna / Grizzly
Jens Gøth
Vordingborg
Danmark
452
Mulle
Jan Moberg Pedersen
Nordborg
Danmark
453
Else
Magnus Axelsson
Malmö
Norge
454
Søhesten
Niels Andersen
Skovlunde
Danmark
455
A-Team trolling
Frank Johansen
Råholt
Norge
456
Team Dumbo
Steffen Grams
Dargun
Tyskland/Deutschland
457
Happy Fisher
Kjeld Nikolajsen
Randers NV
Danmark
458
Warrior 165
Nicolai Kristensen
Bindslev
Danmark
459
Stabicraft Sweden
Gustav Persson
Moholm
Sverige
460
nimbus
Brian Kure
Rønne
Danmark
461
Stjernen
Claus Ludvigsen
Køge
Danmark
462
TEAM IBAR
Enes Drekovic
Ølstykke
Danmark
463
Team Raven
Henrik Jørgensen
Gudhjem
Danmark
464
teamkewi
Keld Christoffersen
Holmegaard
Danmark
465
Team Månsson/Abu-Garmin
Patrik Månsson
Kristianstad
Sverige
466
Team Fishbite
Arash Zahraei
Vestbjerg
Danmark
467
Team cape
Camilla Thillberg
Malmø
Sverige
468
PEKATO
Thomas Dietzel
Wiek
Tyskland/Deutschland
469
Maria
Jogvan Suni Frederiksen
Nexø
Danmark
470
Team Alle Tiders
Michael Christiansen
Næstved
Danmark
471
Gondolen
Daniel Kresten Lind Donstrup
Roskilde
Danmark
472
GARMIN DENMARK
Søren Vesth
Ringsted
Danmark
473
Snorri
Marco Schweitzer
Kastorf
Tyskland/Deutschland
474
Neptune
Ingar Lombness
Rendalen
Norge
475
Sleepy Sleeper
Emil Krüper
Bad Oldesloe
Tyskland
476
Esko
Kristian Hedelund Esko
Kastrup
Danmark
477
Panchovilla
Kari Havusalmi
Ylöjärvi
Finland/Suomi
478
Charvil
Peter Pedersen
Nexø
Danmark
479
KARIN III
Jes Lassen
Aabenraa
Danmark
480
Ida
Philip Sørensen
Hasle
Danmark
481
Daniel Sjöstedt
Kristianstad
Sverige
482
Silver
Vladimer Korolev
Petrozavodsk
Russia
483
Nessie
Flemming Ziebell
Munke Bjergby
Danmark
484
Josephine
Steen Pedersen
Nexø
Danmark
485
Azul
Jakob Hyldahl
Holbæk
Danmark
486
Team Missenberg
Morten Primdahl
Høje Tåstrup
Danmark
487
Mulle.
Johnny Forsberg
Kalundborg
Danmark
488
Team Guppy 2
Martin Gebauer
Stege
Danmark
489
Team 21eren
Mads Boisen
Viborg
Danmark
490
Team Festus
Kenneth Bakken
Rendalen
Norge
491
MATANIA
Krzysztof Chrebelski
Kolobrzeg
Polen/Polska
492
Team Stina-Bina
Per Lindgren
Allinge
Danmark
493
Spolan
Martin Randrup
Rønne
Danmark
494
Team ap
Eigil Hangård Anderse
Nykøbing m
Danmark
495
FIN SILVER
Frank Linke
Iserlohn
Tyskland/Deutschland
496
Salty
Claus Jaltoft
Vedbæk
Danmark
497
Team Dunken jr
Dennis Faerden
Stockholm
Sverige
498
Team Silver Sweden
Tomas Larsson
Motala
Sverige
499
Team Seafox
Henning Skødeberg
Ølgod
Danmark
500
Marill
Andreas Christensen Kikkenborg
Esbjerg
Danmark
501
Team Ålen
Søren Rasmussen
Roskilde
Danmark
502
Bjørn
Jakob Tolstrup Svennevig
Holbæk
Danmark
503
Skrubben
Søren Olsen
Rødvig Stevns
Danmark
504
Skumfidusen
Lars Hattesen
Rønne
Danmark
505
Thaulow
Michael Thaulow
Hvidovre
Danmark
506
Team Kepp
Bo Kepp
Vordingborg
Danmark
507
Team Krølle
Andi Jensen
Frederikshavn
Danmark
508
Fikstosserne
Jan Meier
Odense
Danmark
509
Laura
Sven Sparholt
Allinge
Danmark
510
Nadine
Peter Kluge
Slangerup
Danmark
511
toan
Holger Jespersen
Rønne
Danmark
512
Team Deneke
Tonny Deneke
Albertslund
Danmark
513
Cabrini
Ole Andreasen
Birkerød
Danmark
514
Just Smile
Mattihas Schmidt
Buchholz
Tyskland
515
SISSA
Jesper Lindqvist
Rønne
Danmark
516
Senseless
John Holst
Svendborg
Danmark
517
Lise 4
Birger Brix
Juelminde
Danmark
518
C-Hunter
Lars Papp
Agunnaryd
Sverige
519
Betina 1
Søren Hansen
Sydals
Danmark
520
Team Arbejdssky
Søren Melby Andersen
Farum
Danmark
521
Antti Nevala
Kello
Finland
522
Team Nygaard
Jesper Leth Damgaard
Korsør
Danmark
523
team wahoo
Bjørn Petersen
Vordingborg
Danmark
524
Team Dragør
Lars Jenfort
Dragør
Danmark
525
Team Tøffe
Bruno Jensen
Hammel
Danmark
526
Team Pinta
Claus Poulsen
Valby
Danmark
527
Gliese
Thomas Gliese Christensen
Allinge
Danmark
528
Hedengran
Johnny Hedengran
Rønne
Danmark
529
poacher
Jimmy Skjoldborg
Bagsværd
Danmark
530
Zanadu
Søren Andersen
Køge
Danmark
531
GALLUS
Claus Sørensen
Nordborg
Danmark
532
Team YANI
Bjarke Døssing
Egtved
Danmark
533
Team Bæstet
Michael Kølby Pedersen
Køge
Danmark
534
cosa nostra
Kasper Preen
Køge
Danmark
535
Velios
Ulrik Kofoed
Virum
Danmark
536
Fjollegøj 2
Thomas Broe Christensen
Allerød
Danmark
537
tordenskjold
Sonny Burrack
Hasle
Danmark
538
Team Tøffe
Kent Nielsen
Grenå
Danmark
539
Baltic Salmon & Beleza
Michal Chachulski
Kosakowo
Polen
540
Havørnen
Jesper Kofoed
Rønne
Danmark
541
Team Emmelie
Max Hansen
Gilleleje
Danmark
542
Poseidon
Ronni Detlefsen
Thorsø
Danmark
543
Thea
Flemming Bertelsen
Nexø
Danmark
544
Team Piscator
Palle Kofod
Allinge
Danmark